Yhteystiedot

Hyvinkään Taitoluistelijat ry (HyTL)

Vaiveronkatu 70
05880 HYVINKÄÄ

toimisto@hytl.fi

y-tunnus 1035245-6

Liity kannatusjäseneksi

Jäsenmaksulomake

Yhteistyökumppanit

youmove.jpg

PitoPiiat.png

Team_Sportia_riihimaki.jpg

ISU-sarjojen Uudenmaan aluemestaruuskilpailut 18.3.2018

Tulokset (kuvia alla)

Noviisit, pojat

Tulokset        Judges scores        Segment details


Noviisit, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details

A-Silmut, pojat

Tulokset        Judges scores        Segment details

A-Silmut, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details

Juniorit, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details

Debytantit, pojat

Tulokset        Judges scores        Segment details

Debytantit, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details

SM-Juniorit, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details

Seniorit, naiset

Tulokset        Judges scores        Segment details

SM-Juniorit, pojat

Tulokset        Judges scores        Segment details

SM-Noviisit, pojat

Tulokset        Judges scores        Segment details

SM-Noviisit, tytöt

Tulokset        Judges scores        Segment details


Luistelujärjestys (päivitetty 15.3.2018)


Kilpailuvahvistus

Alustava aikataulu

Osallistujaluettelo

Kilpailukutsu

Tervetuloa kilpailemaan Hyvinkäälle!


Noviisit pojat aluemestari Leevi Nevalainen KeLS

Noviisit tytöt: Aluemestari Jenni Popper VTL, hopeaa Melina Aronen NTL ja pronssia Ronja Ryymin HyTL

Silmut A pojat aluemestari Matias Heinonen KeLS

Silmut A tytöt: Aluemestari Aada Jäkälä MJT, hopeaa Lumia Sassi TL, pronssia Alda Koskinen TL

Juniorit tytöt: Aluemestari Emmi Niskanen JTL, hopeaa Heidi Koskinen KeLS, pronssia Milla Parikka VTL

Debytantit pojat: Aluemestari Pietari Anttila JTL

Debytantit tytöt: Aluemestari Sanni Ylitolva JTL, hopeaa Cecilia Wächter JTL, pronssia Angelina Morozyuk LT

SM-Juniorit tytöt: Aluemestari Sanna Tuomioksa TL, hopeaa Ida Tonteri JTL

Seniorit naiset: Aluemestari Krista Wellström JTL

SM-Noviisit pojat: Aluemestari Makar Suntsev VTL

SM-Noviisit tytöt: Aluemestari Juuli Kesker JTL, hopeaa Sofia Laine JTL, pronssia Laura Holmberg KeLS