Yhteystiedot

Toimisto

Hyvinkään Jäähalli
Vaiveronkatu 70
05880 HYVINKÄÄ

toimisto@hytl.fi

Toimisto avoinna luistelukouluharjoitusten aikaan maanantaisin. Muina aikoina yhteydenotot sähköpostitse.


Kilpailuihin liittyvät asiat

Pyydämme lähettämään kilpailukutsut- ja tiedustelut sähköpostitse kilpailuvastaava@hytl.fi


HYTL Instagramissa ja Facebookissa

 insta.JPGFacebook.JPG



Seuran hallitus v. 2021-22

Puheenjohtaja

Taija Koskinen 

puheenjohtaja@hytl.fi

050 560 0803

Varapuheenjohtaja, 

sihteeri

Sini Hyvämäki

varapuheenjohtaja@hytl.fi

sihteeri@hytl.fi

Taloudenhoitaja

Heli Rapatti

rahastonhoitaja@hytl.fi

Kilpailuvastaava

Jenni Virtanen-Laine

kilpailuvastaava@hytl.fi

Varajäsen

Piia Vuorio

varajasen@hytl.fi

 

Valmentajat

Vastuuvalmentaja

Ida Ritamies

idavalkku.hytl@gmail.com

040 596 6515

Vastuuvalmentajat

Jenni Luoma

jennivalkku.hytl@gmail.com

050 575 8735

 

Luistelukoulu

Luistelukouluvastaava

Jenni Luoma

luistelukoulu@hytl.fi

050 575 8735

Aikuisluistelu

Aikuisluisteluvastaava

Aikuisluistelun
Facebook-sivu:Facebook.JPG

Janika Vilkman

aikuisluistelu@hytl.fi
janika.vilkman@gmail.com

HYVINKÄÄN JÄÄHALLI

Osoite: Vaiveronkatu 70, 05880 HYVINKÄÄ
Vahtimestarit: 040 534 9495
Jäähallin nettisivut 
Kartta
Sisäänkäynti halliin - klikkaamalla saat kuvaa isommaksi


jaahallin_kartta.jpg