Yhteystiedot

Hyvinkään Taitoluistelijat ry (HyTL)
Vaiveronkatu 70 05880 HYVINKÄÄ

toimisto@hytl.fi

y-tunnus 1035245-6

Tähtiseura.png

Toimisto

Hyvinkään Jäähalli
Vaiveronkatu 70
05880 HYVINKÄÄ

toimisto@hytl.fi

Toimisto sijaitsee jäähallin ala-aulassa, vahtimestaripisteen vieressä. Toimisto on avoinna mahdollisuuksien mukaan maanantaisin luistelukouluharjoitusten aikaan. Muina aikoina yhteydenotot sähköpostitse.

Kilpailuihin liittyvät asiat

Pyydämme lähettämään kilpailukutsut- ja tiedustelut sähköpostitse kilpailuvastaava@hytl.fi

HYTL Instagramissa ja Facebookissa

 insta.JPGFacebook.JPG



Seuran hallitus v. 2022-23

Puheenjohtaja

Kati Iso-Kuusela

puheenjohtaja@hytl.fi

Varapuheenjohtaja

Tuija Lottonen

varapuheenjohtaja@hytl.fi

Rahastonhoitaja

Marja Rintala

rahastonhoitaja@hytl.fi

Kilpailuvastaava

Jenni Virtanen-Laine

kilpailuvastaava@hytl.fi

Varajäsen

Ilja Barinov varajasen@hytl.fi

Varajäsen

Jenni Virtanen-Laine

 

Valmentajat

Vastuuvalmentaja

Ida Ritamies

idavalkku.hytl@gmail.com

040 596 651

Vastuuvalmentaja

Meri-Tuulia Tukonen

merivalkku.hytl@gmail.com

Vastuuvalmentaja

Jenni Luoma 

(perhevapaalla)

 

Luistelukoulu

Luistelukouluvastaava

Ida Ritamies

idavalkku.hytl@gmail.com

 

Aikuisluistelu

Aikuisluisteluvastaava

Aikuisluistelun
Facebook-sivu:Facebook.JPG

Janika Vilkman

janika.vilkman@gmail.com

HYVINKÄÄN JÄÄHALLI

Osoite: Vaiveronkatu 70, 05880 HYVINKÄÄ
Vahtimestarit: 040 534 9495
Jäähallin nettisivut 
Kartta
Sisäänkäynti halliin - klikkaamalla saat kuvaa isommaksi


jaahallin_kartta.jpg